Partner strategiczny
Nasze zbiory liczą już 41 175 obiekty/57 003 skanów
Strona główna   ›   O Cyrylu   ›   Nasz zespół

Nasz zespół

Danuta Książkiewicz-Bartkowiak

Danuta Książkiewicz-Bartkowiak

Kierownik projektu CYRYL, polonistka, dziennikarz, redaktor, sekretarz redakcji „Kroniki Miasta Poznania”, autorka albumów o Poznaniu w okresie międzywojennym i w czasach PRL oraz licznych artykułów zamieszczanych na łamach KMP. Opracowała i wydała tekę z Planami Poznania.
E-mail: dania@wm.poznan.pl

 

Paweł Michalak

Paweł Michalak

Zastępca kierownika projektu CYRYL. Doktor historii, absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zafascynowany historią i kulturą Bałkanów. W wolnym czasie nie stroni od literatury historycznej i dobrego reportażu, wielki fan sportu, w szczególności piłki nożnej i ręcznej. W Cyrylu zajmuje się tworzeniem metadanych i prowadzeniem facebooka.
                                    E-mail: pawel.michalak@cyryl.poznan.pl

Magdalena Grzelak-Grosz

Poznanianka, ukończyła historię na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, posiada uprawnienia przewodnika miejskiego po Poznaniu. Miłośniczka historii i kultury swojego miasta. W wolnym czasie uwielbia czytać reportaże i wędruje po Wielkopolsce. W Cyrylu zajmuje się tworzeniem metadanych i publikowaniem kolekcji archiwalnych na portalu.

E-mail: magdalena.grzelak@cyryl.poznan.pl

 

Maciej Męczyński

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku geografia. Fotograf i fotoedytor, ma na swoim koncie udział w konkursach fotograficznych i wystawach.  W Cyrylu pracuje na skanerze wielkoformatowym i przygotowuje materiały do publikacji. W czasie wolnym od pracy podróżuje z rodziną, najchętniej na rowerze  i z aparatem fotograficznym.

                                    E-mail: maciej.meczynski@cyryl.poznan.pl

 

Paweł Kujawiak

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku muzykologia oraz dziennikarstwo, specjalność: nowe media. Interesuje się grafiką projektową, projektowaniem identyfikacji graficznych, animacją, a także reportażem i grami komputerowymi. W Cyrylu zajmuje się digitalizacją negatywów, fotografii i dokumentów oraz przygotowywaniem wystaw.

E-mail: pawel.kujawiak@cyryl.poznan.pl

 

 

Katarzyna Kamińska

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, politolog. Wieloletni pracownik, a obecnie dyrektor Wydawnictwa Miejskiego Posnania. Redaktor naczelny miesięcznika „IKS” oraz portalu kulturapoznan.pl. Poznanianka z urodzenia i zamiłowania, nieustannie zafascynowana miastem, jego historią i kulturą.

 
Logo Mykk
Logo FB
Copyright © 2013-2019 Wydawnictwo Miejskie Posnania