Partner strategiczny
Nasze zbiory liczą już: 46080 obiektów(y)
Strona główna   ›   O Cyrylu   ›   Nasz zespół

Nasz zespół

Danuta Książkiewicz-Bartkowiak

Danuta Książkiewicz-Bartkowiak

Kierownik projektu CYRYL, polonistka, dziennikarz, redaktor, sekretarz redakcji „Kroniki Miasta Poznania”, autorka albumów o Poznaniu w okresie międzywojennym i w czasach PRL oraz licznych artykułów zamieszczanych na łamach KMP. Opracowała i wydała tekę z Planami Poznania.
E-mail: dania@wm.poznan.pl

 

Paweł Michalak

Paweł Michalak

Absolwent historii na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zafascynowany historią i kulturą Bałkanów. W wolnym czasie nie stroni od literatury historycznej i dobrego reportażu, wielki fan sportu, w szczególności piłki nożnej i ręcznej. W Cyrylu zajmuje się tworzeniem metadanych i prowadzeniem facebooka.
E-mail: pawel.michalak@cyryl.poznan.pl

Magdalena Grzelak-Grosz

Rodowita poznanianka, ukończyła historię na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośniczka historii i kultury swojego miasta, szczególnie tej dziewiętnastowiecznej. Fascynacja dziejami Poznania zaowocowała zdobyciem uprawnień przewodnika miejskiego. W wolnym czasie uwielbia czytać reportaże podróżnicze oraz wędruje po Wielkopolsce, odkrywając urokliwe miejsca. W Cyrylu zajmuje się tworzeniem metadanych i publikowaniem kolekcji archiwalnych na portalu.
E-mail: magdalena.grzelak@cyryl.poznan.pl

 

Maciej Męczyński

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku geografia. Fotograf i fotoedytor, ma na swoim koncie udział w konkursach fotograficznych i wystawach.  W Cyrylu pracuje na skanerze wielkoformatowym i przygotowuje materiały do publikacji. W czasie wolnym od pracy podróżuje z rodziną, najchętniej na rowerze  i z aparatem fotograficznym.

E-mail: maciej.meczynski@cyryl.poznan.pl

Marta Stachowska 

Absolwentka Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Zajmuje się fotografią i filmem. W Cyrylu zajmuje się digitalizacją negatywów, zdjęć i projektowaniem i przygotowaniem materiałów filmowych.

E-mail: marta.stachowska@cyryl.poznan.pl

Katarzyna Kamińska

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, politolog. Wieloletni pracownik, a obecnie dyrektor Wydawnictwa Miejskiego Posnania. Redaktor naczelny miesięcznika „IKS” oraz portalu kulturapozan.pl. Poznanianka z urodzenia i zamiłowania, nieustannie zafascynowana miastem, jego historią i kulturą.

 
Logo Mykk
Logo FB
Copyright © 2013-2018 Wydawnictwo Miejskie Posnania